Naszą misją

jest Twój rozwój w Internecie


Kompleksowo pomagamy firmom zwiększać ich skuteczność w Internecie, a ich rozwój to nasza największa satysfakcja.

Jakie zasady wyznajemy?

Poznaj nasze 4 kluczowe wartości

Kreatywność

Otwarty umysł to podstawa do prezentowania ciekawych propozycji. Lubimy nieszablonowe podejście, aby nadać Waszym markom oryginalny charakter.

Optymizm

Jesteśmy przekonani, że naprawdę udana współpraca może odbyć się wyłącznie przy szczerej i pozytywnej atmosferze.

Ambicja

Każda nowa marka to dla nas nowe wyzwanie, a to z kolei dodatkowa szansa na poszerzenie naszych horyzontów i zastrzyk nowej motywacji.

Odpowiedzialność

Zdajemy sobie sprawę, że podejmując współpracę z nami, powierzacie nam swoje zaufanie. Jesteśmy za to wdzięczni i możecie być spokojni, że staniemy na wysokości zadania.

Nasza motywacja?

Wasz rozwój i Wasze sukcesy!
Kiedy rośniecie, my rośniemy razem z Wami.

Poznaj nas


Kamil Sułkowski

Opiekuje się klientami, prowadzi social media i koordynuje kampanie w Google

Marketingiem interesuje się odkąd pamięta, a przed założeniem Brand Perspective zdobywał doświadczenie w kilku warszawskich korporacjach. Ukończył kierunki studiów Nowoczesnej Komunikacji Marketingowej na SWPS i E-biznesu na SGH. Przy rozpoczynaniu wszystkich współprac to on będzie Waszym pierwszym kontaktem. Ceni swobodną atmosferę podczas rozmowy. Pasjonuje się sportem i uwielbia podróżować.

Marcin Mikos

Projektuje strony internetowe i grafiki reklamowe

Woli robić zamiast mówić. Niech lepiej tak zostanie, bo jego prace zawsze trzymają najwyższy poziom! Kreatywności i wyobraźni przestrzennej nauczył się na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Marce każdego klienta Brand Perspective stara się nadać oryginalny charakter ubrany w starannie dobrane barwy.

Zapraszamy do nas na kawę

Nasze biuro mieści się w samym centrum Żyrardowa. Chętnie oderwiemy się od codziennej pracy, żeby porozmawiać o rozwoju marketingu w Twojej firmie. Tworzymy przede wszystkim świetne reklamy, ale kawę też mamy dobrą 🙂

  • Ul. 1 Maja 21
    96-300 Żyrardów