Pracujemy z pasją


Uwielbiamy to, co robimy! Cenimy sobie swobodny kontakt z klientami i pozytywną atmosferę podczas współpracy. Jesteśmy pewni, że możemy uwolnić potencjał Twojej marki.

Nasza motywacja? Wasz rozwój i Wasze sukcesy! Kiedy rośniecie, my rośniemy razem z Wami.

Kilka słów o Brand Perspective


Kreatywność


Otwarty umysł to podstawa do prezentowania ciekawych propozycji. Lubimy nieszablonowe podejście, aby nadać Waszym markom oryginalny charakter.

Optymizm


Jesteśmy przekonani, że naprawdę udana współpraca może odbyć się wyłącznie przy szczerej i pozytywnej atmosferze.

Ambicja


Każda nowa marka to dla nas nowe wyzwanie, a to z kolei dodatkowa szansa na poszerzenie naszych horyzontów i zastrzyk nowej motywacji.

Odpowiedzialność


Zdajemy sobie sprawę, że podejmując współpracę z nami, powierzacie nam swoje zaufanie. Jesteśmy za to wdzięczni i możecie być spokojni, że staniemy na wysokości zadania.

Poznaj nas


Kamil Sułkowski

Opiekuje się klientami, prowadzi social media i koordynuje kampanie w Google


Marketingiem interesuje się odkąd pamięta, a przed założeniem Brand Perspective zdobywał doświadczenie w kilku warszawskich korporacjach. Ukończył kierunki studiów Nowoczesnej Komunikacji Marketingowej na SWPS i E-biznesu na SGH. Przy rozpoczynaniu wszystkich współprac to on będzie Waszym pierwszym kontaktem. Ceni swobodną atmosferę podczas rozmowy. Pasjonuje się sportem i uwielbia podróżować.

Marcin Mikos

Projektuje strony internetowe i grafiki reklamowe


Woli robić zamiast mówić. Niech lepiej tak zostanie, bo jego prace zawsze trzymają najwyższy poziom! Kreatywności i wyobraźni przestrzennej nauczył się na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Marce każdego klienta Brand Perspective stara się nadać oryginalny charakter ubrany w starannie dobrane barwy.