Tworzymy strony internetowe


Wiemy jak zbudować skuteczny wizerunek Twojej marki w Internecie. Projektujemy strony dla firm usługowych, wizytówki dla marek osobistych i przemyślane sklepy internetowe.

Wiemy, że wygląd ma znaczenie

W końcu pierwsze wrażenie robisz tylko raz, a zazwyczaj to od niego zależy czy klient zostanie u Ciebie, czy ucieknie do konkurencji. 

Nie korzystamy z szablonów, a przed rozpoczęciem programowania zawsze przygotowujemy wizualizację strony. Zależy nam, żeby Twoja strona była precyzyjnie dopasowana do charakteru firmy oraz celów, jak chcesz dzięki niej osiągnąć. 

Na naszych stronach zapewniamy:

System CMS WordPress 

Twoja strona będzie posiadać intuicyjny panel CMS, dzięki któremu będziesz w stanie samodzielnie dodawać i edytować treści. 

Responsywność strony 

Zadbamy o to, żeby Twoja strona została dopasowana zarówno do ekranów komputera, jak i urządzeń mobilnych. 

Domena i hosting 

Kompleksowo pomożemy Ci w zakupie własnej domeny i hostingu pod Twoją stronę internetową. 

Skrzynki pocztowe 

Możemy wdrożyć na stronie formularz kontaktowy oraz skrzynki pocztowe z nazwą Twojej strony. 

Proces naszej współpracy

01. Spotkajmy się

Na początek musimy porozmawiać – stacjonarnie przy kawie albo online przed komputerem. Ty wybierasz, choć musisz wiedzieć, że kawę mamy dobrą. Zależy nam, żeby poznać cele, jakie ma spełniać Twoja strona  oraz pożądany wizerunek, z którym chcesz kojarzyć się osobom odwiedzającym stronę. 

02. Wycena

Mamy już wystarczające informacje, żeby wycenić Twoje zlecenie. Przedstawimy Ci również jak będzie wyglądać nasz kontakt w czasie realizacji strony. Jeszcze tylko podpis na umowie i nasza marketingowa machina pójdzie w ruch. 

03. Wizualizacja

„A co, jeśli nie spodoba mi się styl strony?”. Nie martw się. Przed programowaniem przygotowujemy wizualizację, a do kolejnego etapu prac przechodzimy dopiero, gdy zaakceptujesz naszą propozycję. Możesz śmiało zgłaszać swoje poprawki. 

04. Programowanie

Czas przenieść projekt z wizualizacji na ekran Twojego komputera! W przypadku bardziej rozbudowanych witryn regularnie wysyłamy Ci do wglądu poszczególne elementy strony. 

05. Odpalamy!

To jest ten moment, w którym  konkurencja łapie się za głowę na widok nowej strony na rynku. Przed zakończeniem naszej współpracy przeprowadzimy dla Ciebie krótkie szkolenie z samodzielnej edycji treści na stronie. 

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas i umów się na bezpłatną konsultację. Określimy Twoje cele i możliwości,  przygotujemy darmową wycenę planu na obecność Twojej marki w sieci, a następnie – przekujemy go w sukces. 

Kamil Sułkowski


  • 660 664 054
  • kamil@brandperspective.pl
  • Ul. 1 Maja 21
    96-300 Żyrardów